درباره پی پال : معرفی و آشنایی با خدمات پی پال

با بدون دیدگاه

 

 

درباره پی پال بیشتر بدانید: در حقیقت PayPal یک حساب آنلاین اینترنتی است که از ارائه اطلاعات محرمانه مانند شماره کارت، شماره حساب و غیره (دو طرف فروشنده یا خریدار) خودداری کرده و در عین حال امنیت خاطر هردو را نیز فراهم می نماید. شما با استفاده از یک حساب PayPal براحتی و بدون هیچگونه دردسر می توانید اقدام به خرید محصولات مختلف (که هم اکنون تقریبا کلیه سایتهای معتبر امکان آنرا فراهم کرده اند) نموده و همچنین محصولات و خدمات خود را از طریق آن به دیگران ارائه کرده و دستمزد خود را آنلاین در حساب PayPal خود دریافت نمائید.

در کل میتوان گفت که پی پال آسان ترین راه انتقال و دریافت پول در دنیای آنلاین میباشد. که به کاربران امکان میدهد در حساب شخصی و یا تجاری خود با کمک ابزار مختلف از خدماتی مانند انتقال پول،دریافت پول و خرید از سایت های اینترنتی استفاده کنند و در سریعترین زمان خدمات تجارت الکترونیک را به اختیار بگیرند. پی پال مانند یک صندوق پول شخصی عمل میکند که میتواند مانند یک حساب بانکی معتبر به شما امکان شروع خرید و فروش اینترنتی را ببخشد.

چرا پی پال متفاوت است؟
( نکاتی که پی پال را از سایر سیستم های بانکی آنلاین متفاوت میکند )
– آسانی کار با آن، و تنها با دانستن کمی زبان انگلیسی و اینترنت
– رایگان بودن این سرویس برای افتتاح حساب اولیه
– راحتی در خرید های آنلاین
– کسر درصد پائین برای انجام عملیات های پرداخت
– امنیت بسیار بالا برای کار و پرداخت های آنلاین
– عمومی بودن آن در سراسر جهان
– امکانات متنوع برای فروش کالا در اینترنت

هم اکنون حسابهای اینترنتی PayPal به عنوان یکی از معتبرترین حسابهای آنلاین دنیا شناخته شده و مخصوصا به هنگام استفاده از سایت بزرگ Ebay و همچنین تقریبا کلیه سایتهای دیگر (بدلیل اینکه به عنوان یک درگاه (GateWay) نیز شناخته می شود) کاربرد فراوانی دارند.  در ضمن از سرویس PayPal برای انتقال موارد شخصی مانند جمع کردن پول برای گروه، تیم ورزشی و یا حتی خرید و قروشهای شخصی نیز استفاده میشود.

از آنجا که ایجاد اینگونه حسابها با توجه به محدودیت کشور ایران در اینترنت، تقریبا غیرممکن می باشد، اما با توجه به روابط قوی تجاری آژانس زاگرس در سایت go2paypal.com با مراکز معتبر تجاری در خارج از کشور و همچنین سابقه کار بیش از 8 سال با این نوع حسابها، هم اکنون این امکان محیاست که شما هم برای خود حساب PayPal بنام خودتان و کاملا مستقل داشته باشید.
البته این سایت PayPal.com هم اکنون توسط کشور آمریکا جهت استفاده ایرانیان بسته شده که جهت دسترسی به آن می بایست از طریق Remote Desktop و یا استفاده از بستر V.P.N اقدام نمائید. اما بهرحال با توجه به اینکه جهت افتتاح اینگونه حساب می بایست کارت اعتباری معتبر، آدرس دقیق و مشخصات درست ارائه دهید لذا کلا تائید یا اصطلاحا Verify این حساب خود به عنوان یک سرویس در سایتهای مختلف تجارت الکترونیک توسط کشورهائی که هنوز توسط PayPal پشتیبانی نمی شوند، محسوب می گردد.

هم اکنون این امکان در میزبان آنلاین محیاست که بتوان سرویس ایجاد و راه اندازی حساب PayPal را جهت حرفه ای تر نمودن تجارت الکترونیکی در ایران بدون هیچگونه مقدماتی (من جمله کارت اعتباری، حساب بانکی خارج از کشور، خرید دلار اینترنتی و …) ارائه نمود.

طبق آخرین آمار هم اکنون 94.5 میلیون نفر در سراسر جهان از پی پال استفاده میکنند.

اگر در مورد پی پال سئوالات بیشتری دارید میتوانید بخش سئوال و جوابهای عمومی پی پال را مطالعه کنید و یا با بخش اپراتور آنلاین ما سئوالات خود را در میان بگذارید
b

 

 

Related posts:

  1. PayPal